Wikislovník:Nástenka správcov

Pozri aj:


Požiadavky na zásah správcuUpraviť

  Hotovo!

Zmazanie stránky v redaktorskom priestoreUpraviť

Zdravím! Mohli by ste mi, prosím, zmazať stránku Redaktor:MDsmajlik/príspevky? Už nie je treba. Ďakujem. --MDsmajlik (diskusia) 12:32, 12. marec 2016 (UTC)

  Hotovo!
Příště si tam, prosím, standardně vložte šablonu {{Zmazať}}. Děkuji.
Danny B. 07:32, 13. marec 2016 (UTC)
OK. --MDsmajlik (diskusia) 08:27, 13. marec 2016 (UTC)

Import z českého WikislovníkaUpraviť

Prosím o import šablón Adjektivum (pl), Adjektivum (ru), Sloveso (nl). (Aby som opäť neporušoval licenciu.) Ďakujem, --FuLAmGNut (diskusia) 11:25, 27. november 2016 (UTC)

První dvě naimportovány, třetí tam neexistuje.
Danny B. 07:21, 28. november 2016 (UTC)
Ďakujem veľa. A ako ich teraz môžem použiť, keď sa ukazujú stále ako červené? Čo sa holandského slovesa týka, poplietol som to: ide/išlo samozrejme o "Verbum (nl)". --OprDopl'UprPypr (diskusia) 10:54, 29. november 2016 (UTC)
Šablóna:Prídavné meno (pl), Šablóna:Prídavné meno (ru)--Zdenekk2 (diskusia) 12:29, 29. november 2016 (UTC)
Verbum (nl) importováno.
Danny B. 01:58, 3. december 2016 (UTC)
Šablóna:Sloveso (nl)--Zdenekk2 (diskusia) 11:45, 3. december 2016 (UTC)
Oneskorene ďakujem. Teraz prosím o import šablony Substantivum (hu). Ďakujem. --OprDopl'UprPypr (diskusia) 18:10, 17. február 2017 (UTC)
Šablóna:Podstatné meno (hu)
Danny B. 00:48, 4. marec 2017 (UTC)

Odblokování Dana PolanskéhoUpraviť

Užívateľ:Zdenekk2, User:Danny B., User:JAn Dudík: Myslím, že by se mělo zvážit odblokování. On i navrhovatel bloku spolu na jiném projektu vycházejí velice dobře - důvody bloku pominuly. --Lenka64 (diskusia) 07:22, 31. január 2017 (UTC)

Pribrzdite, kolegyňa. Vychádzajú veľmi dobre? To už ale JAna D. kvapôčku ohovárate, nie? Okrem toho, on vtedy Polanského blokoval nie preto, že by s nim nevychádzal, ale aby ochránil projekt & jeho redaktorov pred zastrašujúcim a obťažujúcim správaním - nakoľko to ja chápem. (A v spore s blokovaným bol nanajvýš Tchor.) --Megoutkař Alou (diskusia) 08:58, 31. január 2017 (UTC)
Já nemyslela Dudíka ale Tchoře... ten se tehdy dožadoval opatření a Jan mu vyhověl. --Lenka64 (diskusia) 09:04, 31. január 2017 (UTC) PS: a ano ... drbna a lhářka je mé druhé jméno... a pravda, co se do toho pletu... já mám přece držet hubu a makat, jak správně podotkl Juan ... na názory a mluvení jsou tu ti inteligentní. --Lenka64 (diskusia) 09:07, 31. január 2017 (UTC)
Aha, to som nevedel. (Nikde vo verejnom priestore som to nezbadal.) To nám tu ale naozaj toľko schádzajú ony anglické diskusné výlevy? Svätá vojna za obrázkov a hypotetických budúcich užívateľov? --FuLAmGNut (diskusia) 09:22, 31. január 2017 (UTC)
Polanskému je sk slovník myslím ukradený - je to jen zástupný důvod k hádkám. Krom toho Tchoř a Juan rozjeli na wikipedii akci za sesazení -jkb- a "osvobození" Auvajse, takže předpokládám, že se bude angažovat spíše na wikizdrojích. Nevidím důvod, aby tu byl blokován, když na jiných českých projektech pronáší podobná slova beztrestně... jen proto, že to řekl o Tchořovi. --Lenka64 (diskusia) 09:35, 31. január 2017 (UTC)
To, že je DP náša mutácia (ako najskôr aj česká) ukradená, pochopiteľne viem. Oslobodením Auvajsa myslíte jeho odbanovanie na Zdrojach? Keď už sme u toho, Vám osobne vtedajšie zdôvodnenie "-jkB-lokujúceho" a promptnosť bloku nepripadali ani kvapku nepresvedčivé či problematické? Samozrejme, o vtedajšej motivácii "nevinno sa pýtajúceho" Auvajsa si nerobím veľa ilúzií, ale aj tak... Minimálne dal týmto svým krokom chuanovcom do ruky mocnú zbraň.--Rádoby Raádoby (diskusia) 09:54, 31. január 2017 (UTC) P.S. O mnoho radšej by som sa o tom s Vámi bavil súkromne, pretože si viem priveľa dobre predstaviť, že niekto z Vám protivného názorového tábora využije/zneužije voľajaký diff odsiaľ v argumentácii proti -jkb- alebo Vám. Hádam, že skúsim po dlhom čase pripojiť sa na IRC a odchytiť Vás tam. --Pyprilescu (diskusia) 10:02, 31. január 2017 (UTC)
Ani ne... na metě a na nečeských projektech se se známými loutkaři nikdo nepáře (je to vidět i na tom posledním hlasování o -jkb- na metě, kdy steward dal jasně najevo, že některé akce vyvolané Auvajsem nepovažuje za správné (myslím že poukazoval na to hromadné odvolávání správců)). -jkb- viděl cs slovník před Auvajsem a po. Jsem na slovníku od roku 2008, kdy bylo asi 2000 hesel, Danny b., Reaperman a další 1 nebo 2 lidi. Postupně to přibývalo (slov i lidí) a většina z nás chtěla, aby to všechno bylo ověřitelné a použitelné - aby lidi měli proč projekt navštěvovat.... po čase se začali nabalovat osoby, které měli odlišné hodnoty/cíle. Hádat se s Paluem a Kotačkou o minimálky, formát hesla, doložitelnost.... aspoň pro mne nztráta času. No a pak nastoupil Juan a Auvajs. Odvolání Mildy po té, co zablokoval Juana za naprosté svinstvo, je dodnes největší hnus, co jsem tu zažila. Ztráta Mildy pro slovník a zdroje = neuvěřitelná škoda, kterou ještě nikdo nenahradil. No a Auvajs přišel pod jiným jménem a poté, co se mu nechtělo dovolit, aby dělat, co se mu zlíbí, začal vyhrožovat, že se všemi zatočí (určitě je to dohledatelné, nebudu se tím ted zdržovat).... jeho aktivity byly jen poslední a zásadní ranou celé koncepci nějaké slušné úrovně, kterou jsme chtěli. Nedávno jsem koukala na grafy aktivit, a poté, co nebyl Auvajs zvolen za správce, jeho editace v hlavním jmenném prostoru rapidně poklesly.... takže suma sumárum... nedivím se, že -jkb-, který je z de wiki zvyklý na přísný, obsahu prospívající přístup, něco takového nechtěl. --Lenka64 (diskusia) 10:19, 31. január 2017 (UTC) PS: na irc už nejsem... zneužití se nebojte... já nebudu mít lepší pověst ani kdybych měla potvrzení že jsem panna Orleánská... :). --Lenka64 (diskusia) 10:19, 31. január 2017 (UTC)

Improved search in deleted pages archiveUpraviť

Pomôžte prosím s prekladom do svojho jazyka

During Wikimedia Hackathon 2016, the Discovery team worked on one of the items on the 2015 community wishlist, namely enabling searching the archive of deleted pages. This feature is now ready for production deployment, and will be enabled on all wikis, except Wikidata.

Right now, the feature is behind a feature flag - to use it on your wiki, please go to the Special:Undelete page, and add &fuzzy=1 to the URL, like this: https://test.wikipedia.org/w/index.php?title=Special%3AUndelete&fuzzy=1. Then search for the pages you're interested in. There should be more results than before, due to using ElasticSearch indexing (via the CirrusSearch extension).

We plan to enable this improved search by default on all wikis soon (around August 1, 2017). If you have any objections to this - please raise them with the Discovery team via email or on this announcement's discussion page. Like most Mediawiki configuration parameters, the functionality can be configured per wiki. Once the improved search becomes the default, you can still access the old mode using &fuzzy=0 in the URL, like this: https://test.wikipedia.org/w/index.php?title=Special%3AUndelete&fuzzy=0

Please note that since Special:Undelete is an admin-only feature, this search capability is also only accessible to wiki admins.

Ďakujeme CKoerner (WMF) (talk) 18:40, 25. júl 2017 (UTC)

I need help reviewing a Global RFCUpraviť

Dear admins, I am preparing a Global Request for Comments about financial support for admins that might be relevant for you .

Can you please review the draft and give me some feedback about how to improve it? Thank you.

MassMessage sent by Micru on 18:00, 7. jún 2018 (UTC)

New Wikimedia password policy and requirementsUpraviť

CKoerner (WMF) (talk) 21:21, 6. december 2018 (UTC)